WSPÓŁPRACA

Fot. Mariusz ZaworkaDzień dobry. Trafiłaś/eś na stronę, na której z zimnej Islandii recenzuję przede wszystkim dobre książki, ponieważ po dekadzie marnowania czasu na złe doszedłem do wniosku, że lepiej czytać i mieć z tego przyjemność. Recenzowaniem zajmuję się od siedemnastu lat, a od jakiegoś czasu stawiam w życiu na przyjemności, unikając tego, co przykre.


Ważna informacja: współprace komercyjne podejmuję tylko z wydawcami, nie bezpośrednio z autorami. Jeśli chcesz, abym przeczytał Twoją książkę i coś o niej tutaj napisał, poproś swojego wydawcę, by się ze mną skontaktował.

Informuję, że od 2019 roku czytam wyłącznie książki elektroniczne. Przyjmuję do recenzji pliki w formacie PDF, ePUB i MOBI. Proszę nie przysyłać mi książek papierowych, a proponować e-booki. Publikacje w tradycyjnej formie chętnie pokażę na koncie instagramowym - zapraszam serdecznie TUTAJ


OFERTA:

- korekta
- redakcja
- rekomendacje na okładkach
- recenzje wewnętrzne

kontakt - czechowicz.jaroslaw@gmail.com

Niniejsza strona zawiera ponad 2000 publikacji, jakie są efektem współdziałania z wieloma polskimi oficynami. 

Na kopiowanie całości lub fragmentów moich recenzji udzielam zgody tylko wydawnictwom do celów promocyjnych. Jakiekolwiek inne osoby/instytucje pragnące wykorzystać treść tego blogu muszą wysłać do mnie zapytanie o zgodę!

 
Aktualnie współpracuję z:

Wydawnictwo AGORA

Ezop