WSPÓŁPRACA

Informuję, że od 2019 roku czytam wyłącznie książki elektroniczne. Przyjmuję do recenzji pliki w formacie PDF, ePUB i MOBI. Proszę nie przysyłać mi książek papierowych, a proponować e-booki. O gotowości do przyjęcia książki w tradycyjnej formie informuję w prywatnej korespondencji z wydawcą. Dziękuję.

OŚWIADCZENIE Z DNIA 30 MAJA 2014:

W związku z coraz częstszym przesyłaniem przez wydawców egzemplarzy recenzenckich przed korektą zamiast publikacji po wyjściu z drukarni uprzejmie informuję, iż czytam i recenzuję tylko WYDANE książki. Wydawco! Jeśli oczekujesz ode mnie rzetelnego omówienia, przekaż mi rzetelnie wykonane (czytaj: wydane) narzędzie do pracy, w którym nie będę potykał się o błędy, jakimi potem ma zająć się korekta. Egzemplarze recenzenckie czytam tylko wtedy, gdy podejmuję się przedpremierowego omówienia książki - fakt ten jest wcześniej ustalony z danym wydawcą w prywatnej korespondencji.

Proszę nie wysyłać do mnie egzemplarzy - "szczotek". Czytam i recenzuję książki w ich finalnej wersji, która kierowana jest do księgarń.
J. Czechowicz

---------------------------------------------------------------------------------------------------

OFERTA:

- korekta
- redakcja
- rekomendacje na okładkach
- recenzje wewnętrzne
- profesjonalne prowadzenie spotkań z autorami
- dla autorów: ocena jakości i potencjału tekstu przed wysyłką do wydawnictw.

kontakt - czechowicz.jaroslaw@gmail.com


Niniejsza strona zawiera ponad 1700 publikacji, jakie są efektem współdziałania z wieloma polskimi oficynami. 

Na kopiowanie całości lub fragmentów moich recenzji udzielam zgody tylko wydawnictwom do celów promocyjnych. Jakiekolwiek inne osoby/instytucje pragnące wykorzystać treść tego blogu muszą wysłać do mnie zapytanie o zgodę!

 
Aktualnie współpracuję z:

Wydawnictwo AGORA

Ezop